Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie

Zarządzenia zobacz archiwum »

26 lutego 2015 11:24

Rok szkolny 2012/2013

ZARZĄDZENIE NR 6/12 w sprawie powołania Szkolnej Komisji Konkursowej na Wojewódzki Konkurs Humanistyczny dla uczniów szkół podstawowych - etap szkolny.

ZARZĄDZENIE NR 7/12 w sprawie powołania Szkolnej Komisji Konkursowej na Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych - etap szkolny.

ZARZĄDZENIE NR 8/12 w sprawie powołania Szkolnej Komisji Konkursowej na Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy dla uczniów szkół podstawowych - etap szkolny.

ZARZĄDZENIE NR 1/13 w sprawie utworzenia wydzielonego rachunku dochodów przy SP nr 1 w Mosinie.

ZARZĄDZENIE NR 2/13 w sprawie tworzenia zespołów do planowania i koordynowania udzielania pomocy psychologiczno - pedagogicznej uczniom w szkole.

ZARZĄDZENIE NR 3/13 w sprawie wprowadzenia jednolitego tekstu dokumentacji zasad (polityki) rachunkowości w Szkole Podstawowej nr 1 w Mosinie.

ZARZĄDZENIE NR 4/13 w sprawie powołania Komisji Kwalifikacyjnej dla nauczyciela ubiegającego sie o awans zawodowy na stopień nauczyciela kontraktowego.

ZARZĄDZENIE NR 5/13 w sprawie powołania Komisji Kwalifikacyjnej dla nauczyciela ubiegającego sie o awans zawodowy na stopień nauczyciela kontraktowego.

ZARZĄDZENIE NR 6/13 w sprawie dopuszczenia szkolnego zestawu programów wychowania przedszkolnego i nauczania.

ZARZĄDZENIE NR 7/13 w sprawie powołania komisji od przeprowadzenia egzaminów poprawkowych.

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 26 lutego 2015 11:24
Dokument wprowadzony do BIP przez: Kamila Bilska
Ilość wyświetleń: 186
26 lutego 2015 11:25 (Kamila Bilska) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)